Kaffeservis musselmalet
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Blue Flute/ Musselmalet", kaffeservis, 33 dlr, bestående av: 10 kaffekoppar med fat (nr 89), 11 assietter (nr 180), gräddkanna (nr 60), sockerskål med lock (nr 244)
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma
887966
2021-03-16