Kaffeservis musselmalet

Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet
Kaffeservis musselmalet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Blue Flute/ Musselmalet", kaffeservis, 33 dlr, bestående av: 10 kaffekoppar med fat (nr 89), 11 assietter (nr 180), gräddkanna (nr 60), sockerskål med lock (nr 244)

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

887966

2021-03-16