Evert Taube färgserigrafier

Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier
Evert Taube färgserigrafier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): (6): Mapp, "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube 72, 160/195, 6 st färgserigrafier, bladstorlek ca 45x55 cm

Smärre slitage

887972

2021-03-14