GUSTAV RUDBERG: Motiv från Domsten

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Motiv från Domsten (juni 1944)", signerad G. Rudberg, daterad á tergo 1944, olja på duk, ca 60x70 cm

Något löst spänd duk

887973

2021-04-18