Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
ERIK OLSON (1901-1986): Romerskt, signerad ERIK OLSON samt signerad och daterad a tergo ERIK OLSON -1965, olja på pannå, ca 33x41 cm
Zustandsbeschreibung
887978
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner