Max Papart Pavane

Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane
Max Papart Pavane

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAX PAPART (1911-1994): "Pavane", relief, brons, osignerad, samt etsning, signerad och numrerad 1/75, reliefens mått 23 x 17 cm, etsningens plåtmått 23,5 x 18 cm, monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle, mappens storlek 34,5x28 cm

887981

2021-03-10