Spegel
Vollendet
2021-03-10
887989
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL, Hovmantorp, 1950/60-tal, stomme i fanerad teak, detaljer i mässing, ca 124x65