Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE I JOHANSSON, Möbel- & Inredningsarkitekt, "Nr 20", 1950/60-tal, spegel, ram i teak, etikettmärkt, mått 115x37 cm
Lättare bruksskick
887991
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här