Åke I Johansson

Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson
Åke I Johansson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE I JOHANSSON, Möbel- & Inredningsarkitekt, "Nr 20", 1950/60-tal, spegel, ram i teak, etikettmärkt, mått 115x37 cm

Lättare bruksskick

887991

2021-03-21