Rökbord art deco-stil

Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil
Rökbord art deco-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, art deco-stil, 1900-talets mitt, rotfaner av valnöt, detaljer i mässing höjd ca 59, 53x53 cm

Brukssltiage. ojämnt ljusblekt skiva

887992

2021-03-10