Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Flicka i blått, signerad R Thegerström, olja på duk, ca 41x31 cm
PROVENIENS / STÄMPEL: Fritzes Kungl. Bokhandel, Stockholm
Krackeleringar
887996
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här