ROBERT THEGERSTRÖM: Flicka i blått

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Flicka i blått, signerad R Thegerström, olja på duk, ca 41x31 cm

PROVENIENS / STÄMPEL: Fritzes Kungl. Bokhandel, Stockholm

Krackeleringar

887996

2021-04-18