Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, soffbord, fanérat teak, brännmärkt, 50/60-tal, höjd ca 54, 140x63 cm
Bruksslitage, smärre ring i skiva
887997
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här