Yngvar Sandström

Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström
Yngvar Sandström

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, soffbord, fanérat teak, brännmärkt, 50/60-tal, höjd ca 54, 140x63 cm

Bruksslitage, smärre ring i skiva

887997

2021-03-10