Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Röda rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 46. olja på pannå, 65x44 cm

888000

2021-03-10