NILS KREUGER: Motiv från Södermälarstrand

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Motiv från Södermälarstrand, signerad N. Kreuger, bär otydlig datering, olja på duk uppklistrad på pannå, 14 x 23 cm.

888001

2021-04-18