Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL OLSSON (1899-1986): Nature morte med randigt plan, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 22x30,5 cm
888003
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här