Einar Jolin oljemålning Stilleben med snäcka

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben med snäcka och fat, signerad och daterad Jolin 1968, olja på duk, 46 x 55 cm

888005

2021-04-18