Karl Mårtens färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, sigillstämplad samt signerad Karl Mårtens, numrerad 193/290, färglitografi på akvarellpapper, bildstorlek 30,5x30,5 cm
Gott skick, ej examinerad ur ram.
888007
2021-03-21