Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, sigillstämplad samt signerad Karl Mårtens, numrerad 193/290, färglitografi på akvarellpapper, bildstorlek 30,5x30,5 cm

Gott skick, ej examinerad ur ram.

888007

2021-03-21