Soffbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, oidentifierad möbelproducent, 1900-talets andra hälft, underrede i marmor och kromad samt svartlackerad metall, glasskiva, diameter 100 cm, höjd ca 35 cm.
Bruksslitage, repor.
888015
2021-03-13