Soffbord
2021-03-13
888015
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, oidentifierad möbelproducent, 1900-talets andra hälft, underrede i marmor och kromad samt svartlackerad metall, glasskiva, diameter 100 cm, höjd ca 35 cm.
Bruksslitage, repor.