Josef Ekberg Gustavsberg
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, Gustavsberg, 1920/30-tal, 6 delar, flintgods, lysterglasyr, 1 skål mått 24x30x12 cm, 1 fat diameter 24 cm, 2 assieteter diameter 20 cm, 1 par ljusstakar höjd 8,5 cm
Ställvis krackelyr
888017
2021-03-13