Josef Ekberg Gustavsberg

Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, Gustavsberg, 1920/30-tal, 6 delar, flintgods, lysterglasyr, 1 skål mått 24x30x12 cm, 1 fat diameter 24 cm, 2 assieteter diameter 20 cm, 1 par ljusstakar höjd 8,5 cm

Ställvis krackelyr

888017

2021-03-13