Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), "Springare", skulptur, stengods, Gustavsberg, ristad och målad dekor i svart, signerad Stig L. samt studiohanden, höjd ca 24,5, längd 28 cm
Smärre slitage
888025
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här