Stig Lindberg "Springare"

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), "Springare", skulptur, stengods, Gustavsberg, ristad och målad dekor i svart, signerad Stig L. samt studiohanden, höjd ca 24,5, längd 28 cm

Smärre slitage

888025

2021-03-14