Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG CLAESSON (1928-2008): Stadshuset Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -81, 5/20, färglitografi, tryckmått ca 87x58 cm
Ej examinerad ur ram
888030
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här