Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-tales första hälft, mahogny samt rotfanér, beslag i mässing, 3 lådor vid sarg samt hurtsar med skåpdörrar, baksida med blinddörrar samt blindlådor, avtagbar skiva, höjd ca 80, 145x85 cm, nyckel finns

Solblekt, repor, bruksslitage

888045

2021-03-15