Ljuskrona Belle Epoque
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSKRONA, från La Belle Époque, Frankrike, sekelskifte 18/1900-tal, 3 ljuspunkter, stomme i förgylld brons, prismor i olika storlekar, höjd (utan kedja) ca 60, diameter 56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
888047
2021-03-20