Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, 1800-tal, varierande sitthöjd, ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Avlutade, bruksslitage, senare förstärkningar
888049
2021-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner