Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

STOLAR, 4 st, 1800-tal, varierande sitthöjd, ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Avlutade, bruksslitage, senare förstärkningar

888049

2021-03-15