Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001) färglitografi, signerad Ola Billgren -83, numr. 97/100, ca 45x36 cm.

Ej examinerad ur ram

888052

2021-03-20