Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, Afrika, Ghere i form av mask, skuren i trä, kalkad samt med detaljer i horn, järn och tyg, höjd ca 68 cm
Nagg, slitage
888064
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här