Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, Afrika, Ghere i form av mask, skuren i trä, kalkad samt med detaljer i horn, järn och tyg, höjd ca 68 cm

Nagg, slitage

888064

2021-03-20