Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "flickansikte", signerad och daterad S.Derkert 42, blyerts och pastellkrita på papper, bildmått ca 34 x 21 cm

Ej examinerad ur ram

888069

2021-03-20