Kista
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
KISTA, 1900-talets första hälft, svarvade ben, kurbitsmålad dekor, höjd ca 60, 36x26 cm
Kuntoraportti
Bruksspår och åldersrelaterat slitage
888073
Päivämäärä:
2021-03-20