Bernard Buffet

Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet
Bernard Buffet

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BERNARD BUFFET, (1928-99), "Bernard Buffet lithographe", Charles Sorlier, Éditions Michéle
Trinckvel, Draeger, Paris, 1979, med två färglitografier, inbunden med skyddsomslag av plast

Ej genomgången, minimalt slitage

888074

2021-03-20