Bernard Buffet
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BERNARD BUFFET, (1928-99), "Bernard Buffet lithographe", Charles Sorlier, Éditions Michéle
Trinckvel, Draeger, Paris, 1979, med två färglitografier, inbunden med skyddsomslag av plast
Ej genomgången, minimalt slitage
888074
2021-03-20