Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASBORD, 1900-tal, mässing samt skiva i rökfärgat glas, höjd ca 53 samt 100x108 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nagg, repor

888081

2021-03-20