Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
ENGLESSON, sideboard, 1900-talets slut, kromad metall, detaljer av mässing, glasskivor, höjd ca 80, 182x45 cm
Bruksslitage
888094
2021-03-20