ENGLESSON

ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON
ENGLESSON

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

ENGLESSON, sideboard, 1900-talets slut, kromad metall, detaljer av mässing, glasskivor, höjd ca 80, 182x45 cm

Bruksslitage

888094

2021-03-20