Edith Widengren oljemålning

Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Motiv från Slussen olja på duk, signerad och daterad Edith Widengren -67, olja på pannå, ca 61x82 cm

888096

2021-03-20