Keramikskulptur av Ann-Maria Osipow

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

150 EUR

ANNA-MARIA OSIPOW, KERAMIKSKULPTUR, signerad Ann-Maria Osipow Finland, sent 1960-tal, höjd 36 cm, diameter 32 cm.

888109

2021-03-24