Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR (3) 2 snarlika, gjorda av vaser Kina, deko i underglasyrblått, höjd mellan ca 25-38 cm

Stort nagg upptill på en av de större lamporna, slitage, funktionen garanteras ej

888110

2021-03-20