Klubbat för:
400 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, JM Birking, Danmark, 1970-talet, stomme av bok, brunfärgad skinnklädsel, sitthöjd ca 40, rygghöjd 83 cm
Bruksslitage, skador på skinnklädseln
888115
2021-03-20