Planscher 2 st
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKOLPLANSCHER, 11 st, omkring 1900-talets mitt. litografiska samt offsetttryck, bestående bl.a av noter ur "Nackaserien", Nordiska Musikförlaget, Stockholm.
Bruksslitage, hanteringsveck förekommer, gulnader förekommer
888132
2021-03-19