Kurt Östervig soffbord

Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, soffbord, ek, Danmark, 1950-tal, märkt Danish Furniture Control, höjd ca 50, 130x75 cm

Smärre slitage

888141

2021-03-15