Ole Lynggaard lås collier örhängen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLE LYNGGAARD, kulformat lås, 18 k guld, vikt ca 2,9 g, collier, 2 st., matterade stenkulor samt grå pärlimitaioner ca 10 resp. 12 mm, avslut med dobbar, örhängen, 1 par, matterade stenkulor med 18 k guldmontering, originaletui medföljer

Etui med skador och slitage och låsknäppen saknas

888158

2021-03-15