VAS och FAT

VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT
VAS och FAT

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, FAT, Rosenthal, 1900-tal, märkta Selb Bavaria resp Alt brabant gold, ca 34x34, vasens höjd 34 cm

nagg

888160

2021-03-19