Christer von Rosen collage
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Konkurs och idyll", collage, signerad a tergo samt daterad 1964, ca 60x50 cm
PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
ej examinerad ur ram
888170
2021-03-19