Christer von Rosen collage

Christer von Rosen collage
Christer von Rosen collage

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Konkurs och idyll", collage, signerad a tergo samt daterad 1964, ca 60x50 cm

PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

ej examinerad ur ram

888170

2021-03-19