Snusdosor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SNUSDOSOR, 1800-talets andra hälft, 2 st, allmoge, snidad dekor av björk samt näver, locket med motiv av hus och träd, den andra med motiv med renar, präglad dekor i näver, ca 9,5x4 samt 13x5, cm
Bruksslitage
888172
2021-03-19