Snusdosor

Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor
Snusdosor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SNUSDOSOR, 1800-talets andra hälft, 2 st, allmoge, snidad dekor av björk samt näver, locket med motiv av hus och träd, den andra med motiv med renar, präglad dekor i näver, ca 9,5x4 samt 13x5, cm

Bruksslitage

888172

2021-03-19