Knivar

Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar
Knivar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 6 st, bl.a. en med plakett vid skaft "Lillehammer 94, Birkebeiner", mestadels skaft av masurbjörk, två knivar med inlägg av horn, delvis signerade vid blad, varierande längder

Bruksslitage

888179

2021-03-19