Knivar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNIVAR, 6 st, bl.a. en med plakett vid skaft "Lillehammer 94, Birkebeiner", mestadels skaft av masurbjörk, två knivar med inlägg av horn, delvis signerade vid blad, varierande längder
Bruksslitage
888179
2021-03-19