Halsband

Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALSBAND, allmoge, 1834, silver samt infattade stenar i färgat glas, stämplad E E, längd ca 25 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Bruks och åldersrelaterat slitage

888182

2021-03-19