Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

7 200 SEK

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, kupa delvis i frostat glas, höjd ca 65, diameter 56 cm

Brukslitage

888184

2021-03-11