Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1950-tal rotting och botten i galvad plåt, höjd ca 45, diameter 63 cm

Bruksslitage,

888197

2021-03-19